Ap

Okolní stěny jsou nedílnou součástí našeho života. Prostředí interiéru ovšem nemusí být pouze tvrdé, studené a nepříjemné na dotek. 3D akustické obklady umožňují nekonečné možnosti v designu, který si sami vyberete v návaznosti na celý design obytných, nebo komerčních prostor. Jsou nabízeny v 52 barvách a 19-ti možných vzorech, které je možno na sebe různě kombinovat. 3D akustické panely jsou měkké a působí příjemně na dotek, jsou zdravotně nezávadné a jsou bez zápachu. Jejich instalace je velmi rychlá a čistá.

Pevná, hladká stěna navíc dokonale odráží zvukové vlny a tak vytváří nepříjemné ozvěny a dozvuky, které tak ruší celkový dojem například při poslechu hudby, nebo srozumitelnosti řeči.Obklady díky svojí jedinečné struktuře skvěle pohlcují zvuk (koeficient pohltivosti až αw=0,85) a můžete si tak užít tišší svět i u sebe doma, tedy tam kde máte svůj vlastní osobní prostor v dnešním rušném světě.

V případě že se chcete na 3D akustické panely reálně podívat, dotknout se jich, navštivte náš showroom v Táboře. V případě že si chcete vypůjčit reálný vzorník barev, tak nás neváhejte kontaktovat na email: info@noisecontrol.cz a vše domluvíme. Vzhledem k širokému spektru nabízených variant a barev jsou panely vždy vyráběny na zakázku, stejně tak i cena je na specifickou poptávku. Při poptávce ceny nás kontaktujte na email info@noisecontrol.cz uveďte vzor (popř.tloušťku), barvu a počet kusů. Doba dodání je obvykle do 3 týdnů od objednávky.

V případě že chcete poslat technické listy, 3D a 2D modely atd., tak nás neváhejte kontaktovat.

Barevný vzorník
Fotogalerie realizací